Bezplatná služba

 

Víme, jak dopravní nehoda dokáže zkomplikovat život

Zvláště v případě, že svůj automobil využíváte každodenně. Naše společnost nabízí službu,která řeší problémy při dopravní nehodě. Jsme schopni Vám nabídnout kompletní servis díky bohatým zkušenostem nejen v likvidaci pojistných událostí, ale i v servisu a opravě vozů. Rádi Vás ve všech úkonech spojených s nahlášením škody zastoupíme a Vy nebudete muset získávat znalosti potřebné k přiznání odpovídajících náhrad pojišťovnou. Zastoupení nabízíme nejen podnikajícím fyzickým osobám využívajících vozidlo k zajištění výdělku, ale i právnickým osobám s rozsáhlým vozovým parkem. Samozřejmostí je i zastupování nepodnikajících fyzických osob, které vozidlo využívají v běžném životě.

Jak na nehodu

Informace likvidátorů pojišťoven nejsou vždy přesné a dostačující. Nedozvíte se od nich automaticky o všech nárocích, které můžete z „povinného ručení“ viníka dopravní nehody uplatnit. Důvod je prostý, jsou svázáni interními směrnicemi soukromých společností, pro které pracují. Zisk těchto firem je tvořen především rozdílem mezi přijatým pojistným a vyplacenými náhradami škod. Z tohoto důvodu máte k dispozici náš tým, který Vám ochotně poradí a vyřídí veškeré úkony spojené s likvidací pojistné události. Konzultace jsou bezplatné, proto neváhejte a domluvte si informační schůzku.

Jak naše služba funguje?

Předáte nám Váš havarovaný automobil a odjedete v náhradním vozidle stejné kategorie. Postaráme se o vše potřebné jako vyplnění formulářů pro pojišťovnu, prohlídku a nafocení škody likvidátorem, kvalitní opravu automobilu v servisu, zajištění podkladů potřebných pro rychlé vyřízení pojistné události. Po dokončení opravy obdržíte svůj vůz zpět. Na naše služby, včetně zapůjčení náhradního automobilu, máte zákonný nárok v rámci povinného ručení viníka. Pro každého poškozeného účastníka dopravní nehody jsou tedy bezplatné. Využití našich služeb z pozice poškozeného nemá žádný vliv na výši pojistného plnění ani na stavu Vašeho bonusu v pojišťovně.

 

Ceník služeb:

  • odtah automobilu z místa nehody
  • zapůjčení náhradního vozidla
  • nahlášení pojistné události
  • komunikace s pojišťovnou
  • uplatnění všech nároků na pojišťovně
  • oprava automobilu v našem servisu
  • právní zastoupení
  • zajištění znaleckých posudků
  • financování opravy vozu
ZDARMA
ZDARMA
ZDARMA
ZDARMA
ZDARMA
ZDARMA
ZDARMA
ZDARMA
ZDARMA